DOWIEDZ SIĘ CZYM JEST FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU

Z WYPOWIEDZI
DYREKTORA GENERALNEGO DAMIANA BARANA

Kiedy się odbędzie?

26-27.11.2020

Odkrywamy to, co niewidzialne

Poznaj projekty, badania i aktualne trendy

UNIKALNY KONGRES GOSPODARCZY POŚWIĘCONY INNOWACJOM I INWESTYCJOM PRZYSZŁOŚCI. „ODKRYWAMY TO, CO JESZCZE NIEWIDZIALNE”. WEJDŹ DO PASJONUJĄCEJ DYSKUSJI Z UDZIAŁEM 500 INNOWATORÓW, WIZJONERÓW, INWESTORÓW, REPREZENTANTÓW NOWOCZESNYCH SAMORZĄDÓW I RZĄDU POŚWIĘCONEJ TRUDNEJ DRODZE „OD POMYSŁU DO SUKCESU RYNKOWEGO”. WYDARZENIE SKUPIONE NA PROMOCJI BADAŃ I TECHNOLOGII PRZED INWESTORAMI. WYDARZENIE PROMUJE PROJEKTY UE REALIZOWANE W RAMACH KIS.

NA 5. FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU UNIEJÓW 2020

ZAPEWNIAMY:

WIEDZĘ MERYTORYCZNĄ

ZAANGAŻOWANĄ PUBLIKĘ

INNOWACJE

NETWORKING

KOMFORT

RELAKS

AKTRAKCJE

MIEJSCE DLA NAJMŁODSZYCH

CO ROKU WYSTĘPUJE U NAS BLISKO 100 PRELEGENTÓW, KTÓRZY DZIELĄ SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM ORAZ WYNIKAMI BADAŃ CZY SPOSTRZEŻENIAMI NA TEMAT PROBLEMÓW DZISIEJSZEGO ŚWIATA. JEST TO WYJĄTKOWA KOMBINACJA GRUP SPOŁECZNYCH, KTÓRA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE NA TYM KONGRESIE. SPOTKAMY NAJLEPSZYCH NAUKOWCÓW W POLSCE, PRZEDSIĘBIORCÓW, INWESTORÓW ORAZ FUNDUSZE INWESTYCYJNE. W TYM ROKU PONAD 700 MINUT WIEDZY MERYTORYCZNEJ W CIĄGU DWÓCH DNI.

BLISKO 2500 UCZESTNIKÓW W CIĄGU 4 LAT. TO LICZBA OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY I POJAWIŁY SIĘ NA NASZYM KONGRESIE NAUKOWO - TECHNOLOGICZNYM. JEDNYM Z SUKCESÓW KONFERENCJI JEST ZAANGAŻOWANA PUBLIKA, KTÓRA MA Z GÓRY OKREŚLONY CEL UCZESTNICTWA. JEŚLI SZUKASZ MIEJSCA NA REKLAMĘ TWOICH PRODUKTÓW CZY USŁUG TO JEST TO JEDNO Z NAJLEPSZYCH INWESTYCJI.

INNOWACJE TO NIEWĄTPLIWIE PRZEŁOM TECHNOLOGICZNY W ŻYCIU CODZIENNYM. PRZEZ RÓŻNORODNOŚĆ BADAŃ, POMYSŁÓW, PROJEKTÓW, ROZWIĄZAŃ, NASZE FUNKCJONOWANIE STAJE SIĘ PROSTSZE I ROZWINIĘTE. PRZEZ ZAGORZAŁYCH NAUKOWCÓW ORAZ PRZEDSIĘBIORCÓW DZISIAJ MOŻEMY KORZYSTAĆ Z INTERNETU W TELEFONACH, DRUKOWAĆ W 3D, UŻYWAĆ ROBOTÓW W MAGAZYNACH, JEŹDZIĆ SAMOCHODAMI LUB PORUSZAĆ SIĘ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ. BEZ INNOWACJI I TAKICH OSÓB ŚWIAT STAŁBY W MIEJSCU. DLATEGO UDOSTĘPNIAMY SCENE ORAZ MIEJSCE WYSTAWIENNICZE DLA NAUKOWCÓW, PRZEDSIĘBIORCÓW, INWESTORÓW, FIRM ORAZ GRUP BADAWCZYCH, KTÓRE MOGĄ ZAPREZENTOWAĆ SWOJE POMYSŁY, PROJEKTY, WYNIKI BADAŃ CZY USŁUGI ORAZ PRODUKTY.

RELACJE W DZISIEJSZYM ŚWIECIE SĄ NAJWAŻNIEJSZE. NIE OD DZIŚ WIEMY, ŻE SPOTKANIA 1 NA 1 DAJĄ NAJWIĘCEJ MOŻLIWOŚCI BUDOWANIA RELACJI BIZNESOWYCH, ALE NIE TYLKO. CZĘSTO SPOTYKAMY SIĘ Z TAKIMI GŁOSAMI, ŻE OSOBY STAŁY SIĘ PARTNERAMI BIZNESOWYMI ORAZ NIEKTÓRE KONTAKTY PRZERODZIŁY SIĘ W DŁUGOTRWAŁĄ ZNAJOMOŚĆ.

STAWIAMY NASZYCH UCZESTNIKÓW NA PIERWSZYM MIEJSCU. ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWĄ ORGANIZACJĄ CAŁEGO WYDARZENIA. DECYDUJĄC SIĘ NA PŁATNY PAKIET, NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ MARTWIĆ SIĘ O NOCLEG ORAZ O WYŻYWIENIE TO WSZYSTKO JEST JUŻ ZAWARTE W PAKIECIE. W TYM ROKU NIE BEZ PRZYCZYNY ORGANIZUJEMY NASZ KONGRES W UNIEJOWIE, PONIEWAŻ WSZYSTKO BĘDZIE SIĘ ODBYWAĆ W JEDNYM MIEJSCU. JEST TO JEDEN Z PLUSÓW WYDARZENIA W KTÓRYM ZAOSZCZĘDZISZ SWÓJ CZAS NA PRZEMIESZCZANIU SIĘ.


SPEŁNIAMY PROŚBY NASZYCH UCZESTNIKÓW. CZY WYJAZD NA KONGRES NAUKOWO - TECHNOLOGICZNY MOŻĘ STAĆ SIĘ PRZYJEMNYM WYJAZDEM RODZINNYM LUB WYJAZDEM Z OSOBOM TOWARZYSZĄCĄ? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK DLATEGO ZAPEWNIAMY TAKIM OSOBĄ MOŻLIWIE JAK NAJWIĘCEJ OPCJI RELAKSU. W PAKIECIE POSIADASZ 2H GODZINY KORZYSTANIA Z JEDNEGO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH TERM W POLSCE, A W HOTELU ZNAJDUJE SIĘ BASEN ORAZ DLA WYMAGAJĄCYCH SPA.

DLA ZWOLENNIKÓW ŚWIEŻEGO POWIETRZA, RÓWNIEŻ PRZYGOTOWALIŚMY MIEJSCA W KTÓRYCH MOŻESZ SPĘDZIĆ TROCHĘ CZASU NA SPACERZE. ZAMEK W UNIEJOWIE, KTÓRY POWSTAŁ W XIV W. PRZEZ JAROSŁAWA BO GORSI SKOTNICKIEGO. ZAMEK CHARAKTERYZUJE SIĘ INTERESUJĄCĄ BRYŁĄ, KTÓRA POSTAŁA NA PLANIE PROSTOKĄTA Z CYLINDRYCZNĄ WIEŻĄ. TA NIETYPOWA BASZTA SPEŁNIAŁA FUNKCJĘ PUNKTU OBSERWACYJNEGO ORAZ WIĘZIENIA. W 1836 ROKU NABYŁ GO ALEKSANDER TOLL, DZIĘKI NIEMU ZAMEK ZOSTAŁ PRZEBUDOWANY W FORMIE KLASYCYSTYCZNEJ. POWSTAŁ RÓWNIEŻ WOKÓŁ NIEGO, PRZEPIĘKNY PARK, W KTÓRYM WYSTĘPUJE OKOŁO 60 GATUNKÓW DRZEW ORAZ ROŚLIN. KASZTEL RYCERSKI, KTÓRY POWSTAŁ W 2008 ROKU WZOROWANY NA ŚREDNIOWIECZNYCH SIEDZIBACH RYCERSKICH. SKŁADA SIĘ Z WIEŻY I BUDYNKU MIESZKALNEGO. WSZYSTKO ZOSTAŁO ODTWORZONE NA PODSTAWIE BADAŃ ARCHEOLOGICZNYCH ORAZ ŚREDNIOWIECZNEJ IKONOGRAFII. STANOWI ON RÓWNIEŻ BARDZO DOBRY PUNKT WIDOKOWI NA OKOLICĘ.


JEŚLI PLANUJESZ ZABRAĆ CAŁĄ RODZINĘ, NIE MA Z TYM ŻADNEGO PROBLEMU. W HOTELU ZNAJDUJE SIĘ MIEJSCE DO ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH ORAZ ZA DZIECI DO LAT 3 NIE PŁACIMY. JEŚLI TO TWOJEMU DZIECKU NIE WYSTARCZY ZAWSZE MOŻESZ JE ZABRAĆ NA BASEN LUB NA TERMY W UNIEJOWIE, GDZIE RÓWNIEŻ JEST BARDZO DUŻO ATRAKCJI DLA NAJMŁODSZYCH.

Dlaczego 5. Forum Inteligentnego Rozwoju (26-27 listopada br. w Uniejowie) jest wyjątkowym wydarzeniem gospodarczym, które w skuteczny sposób łączy wszystkich uczestników pojawiających się na drodze „od pomysłu do sukcesu rynkowego” – od badań podstawowych do wdrażania innowacji?

Oto 8 powodów:

Jesteśmy pionierami pod względem nowego podejścia do prezentacji badań naukowych, w tym szczególnie tych na etapie podstawowym. Jako pierwsi na tak szeroką skalę promujemy markę osobistą i dokonania przedstawicieli nauki wśród inwestorów, przedsiębiorców, rządu i samorządu, aby zwiększyć maksymalnie skuteczność możliwości wykorzystania pracy naukowców w naszym codziennym życiu.

Promujemy przez biznesowe i branżowe media oraz Forum badania i technologie„przyszłości” - prezentujemy projekty autorstwa wyróżniających się naukowców i przedsiębiorców wizjonerów, którzy realizują je na etapie wdrożeniowym z zamysłem usprawnienia konkretnych dziedzin naszego życia. Odbiorcami tego rodzaju komunikacji są potencjalni inwestorzy, partnerzy biznesowi czy samorządowi, a także potencjalni klienci.

Staramy się odkrywać i rzetelnie prezentować szczególnie te inicjatywy, które najczęściej dopiero w przyszłości mogą pomóc chronić nasze zdrowie, życie czy pomagać rozwijać się naszej gospodarce, a w tej chwili są w różnych fazach realizacji.

Punktem kulminacyjnym każdej edycji wydarzenia jest Gala Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju: w kategoriach gospodarczych Laureatami od pięciu lat zostają wizjonerzy - branżowi Liderzy Rynku lub osoby i organizacje mocno aspirujące do tego grona.

Laureatami Nagrody w kategoriach naukowych są wybitni polscy naukowcy.Statuetki trafiają do osób jak również uczelni, wydziałów i instytutów, które chcą aktywnie współpracować z biznesem i samorządem lub już to robią - wspólnie wyznaczając trendy inteligentnego i zrównoważonego rozwoju, tym samym inicjując pozytywne zmiany rynkowe. Nagradzane projekty już teraz lub w przyszłości mają szansę zrewolucjonizować gospodarkę i podnieść standard życia ludzi.

Forum Inteligentnego Rozwoju będzie jednym z nielicznych dużych kongresów gospodarczych, które odbędą się w 2020 roku w formule stacjonarnej

Miejsce organizacji wydarzenia – Uniejów i goszczący uczestników Apart Hotel Termy Uniejów pozwalają z dala od zgiełku miasta oddać się merytorycznej dyskusji i chwilom relaksu podczas tegorocznej – jubileuszowej edycji.

Grono uczestników stanowi kilkuset innowatorów – branżowych Liderów Rynku w swoich dziedzinach

Kongres jest organizowany już 5 rok z rzędu, a więc w tym roku obchodzimy mini jubileusz.

Do tej pory na naszych salach gościło ponad 2500 osób. Do kogo jest skierowane 5. Forum Inteligentnego Rozwoju?

Niestety, w społeczeństwie często mamy utarty pewien stereotyp naukowca. Jest to zazwyczaj człowiek, który nie widzi innego życia niż swoje laboratorium lub instytut, a wszystkie myśli i działania mają go tylko przybliżać do przełomowych badań, które są niedostępne dla społeczeństwa. Jesteś naukowcem i spotykasz się z taką opinią? Brakuje Ci możliwości promocji lub zaprezentowania wyników swoich badań ? Dajemy Ci szansę wystąpienia przed publicznością, która tak jak Ty jest maksymalnie skupiona na rozwoju oraz działaniu, a jej obecność nie będzie przypadkowa.

Skorzystałeś z dofinansowania unijnego na projekt, a może otrzymałeś grant? W każdym z nich masz możliwość wykorzystania części budżetu na marketing lub promocje. Ale szczerze mówiąc, nie wiesz jak możesz je dobrze zagospodarować ? Jesteśmy w 100% pewni, że wydanie tych pieniędzy na Kongres naukowo – technologiczny z określoną ideą promocji, która zapewni Ci słuchaczy na najwyższym poziomie będzie strzałem prosto w10 właśnie dla tego typu działań.

A może jesteś kierownikiem projektu, prowadzisz swój zespół i chcielibyście wspólnie kontynuować swoje badania w ścisłej współpracy z biznesem? Rozumiemy to, że prowadzenie dalszych badań wiąże się z pieniędzmi. Dlatego na 5. Forum Inteligentnego Rozwoju zapraszamy fundusze inwestycyjne, inwestorów oraz przedsiębiorców, którzy są w stanie zapewnić środki na kontynuację Twoich badań.

Martwisz się, że Twoje badania skończą się na tzw. badaniach podstawowych i nikt nie wdroży ich do życia codziennego ? Zrób krok do przodu i spraw, żeby właśnie Twoje badania były finansowane do samego końca i miały szansę powodzenia na rynku.Wszystkie nasze starania, których dokładamy podczas organizacji naszego wydarzenia mają na celu poprawę Twojej sytuacji na rynku, zwiększenie Twoich zasięgów, a także mają dać Ci możliwość zaprezentowania swoich badań i pomysłów przed odpowiednio dobraną publicznością.

Organizatorem wydarzenia i nagrody jest Centrum Inteligentnego Rozwoju.

Partnerem merytorycznym Nagrody jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej.

Partnerem medialnym i współorganizatorem inicjatyw są: sekcje tematyczne: „Rzecz o Innowacjach”, „Rzecz o Inwestycjach” i program „goPL” .

26 LISTOPADA 2020R.

11:00 - 11:55

KONFERENCJA PRASOWA: "JAK INNOWACYJNE BADANIA CHRONIĄ NASZE ZDROWIE I ŻYCIE?

- POZNAJ ŚWIAT PRZYSZŁOŚCI -

ODKRYWAMY TO, CO NIEWIDZIALNE W UNIEJOWIE"

BUSINESS LUNCH - NETWORKING

12:00 - 13:15

14:00 - 14:45

BADANIA PODSTAWOWE - NIGDY TAK WAŻNE JAK TERAZ DLA INTELIGENTNEGO ROZWOJU

14:00 - 14:45

"NAUKOWCY PRZYSZŁOŚCI": LIFE SCIENCES - OD PODSTAW DO INNOWACJI

15:00 - 16:00

15:00 - 16:00

"NAUKOWCY PRZYSZŁOŚCI": TECHNICAL SCIENCES - OD PODSTAW DO INNOWACJI

16:00 - 16:30

"ODKRYWAMY TO, CO NIEWIDZIALNE" OKIEM INWESTORA

"NAUKOWCY PRZYSZŁOŚCI": LIFE SCIENCES - OD PODSTAW DO INNOWACJI

16:30 - 17:30

"NAUKOWCY PRZYSZŁOŚCI": TECHNICAL SCIENCES - OD PODSTAW DO INNOWACJI

16:30 - 17:30

17:40 - 18:10

STACJA INWESTYCJE

MIEJSCE NA TWOJĄ DEBATĘ

17:40 - 18:10

START BADAŃ I INNOWACJI DO GOSPODARKI - JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES RYNKOWY?

18:15 - 19:00

18:15 - 19:00

SMART CITY - INTELIGENTNE MIASTA ATRAKCYJNE DLA INWESTORÓW I BEZPIECZNIEJSZE DLA ŻYCIA

19:00 - 20:00

LATE BUSSINES LUNCH - NETWORKING

20:00 - 22:00

F***UP NIGHT

SCENA 1

SCENA 2

SCENA 1

SCENA 2

SCENA 1

SCENA 2

SCENA 2

SCENA 1

SCENA 1

SCENA 2

MIEJSCE NA TWOJĄ DEBATĘ

27 LISTOPADA 2020R.

"O INNOWACJACH PRZY KAWIE"

10:10 - 10:40

PRZEMYSŁ 4.0: INTELIGENTNE FABRYKI W OBLICZU NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

12:00 - 13:00

INNOWACJE POMAGAJĄ WYJŚĆ Z KRYZYSU - POGRAM INTELIGENTNY ROZWÓJ KONTRA KORONAWIRUS

12:00 - 13:00

BUSINESS LUNCH

13:00 - 14:00

"NAUKOWCY PRZYSZŁOŚCI": LIFE SCIENCES - OD BADAŃ STOSOWANYCH DO RYNKOWEGO SUKCESU

14:10 - 15:30

"NAUKOWCY PRZYSZŁOŚCI": TECHNICAL SCIENCES - OD BADAŃ STOSOWANYCH DO RYNKOWEGO SUKCESU

14:10 - 15:30

"PRZEDSIĘBIORCY WIZJONERZY PRZYSZŁOŚCI": - OD INNOWACJI DO RYNKOWEGO SUKCESU

15:40 - 16:40

15:40 - 16:40

PATENT NA INNOWACYJNOŚĆ

16:50 - 17:40

BADANIA PRZYSZŁOŚCI: WALKA Z COVID19 - NA DRODZE DO SUKCESU PRZEZ MIĘDZYNARODOWĄ WSPÓŁPRACĘ

16:50 - 17:40

LATE BUSINESS LUNCH

17:40 - 18:40

GALA POLSKIEJ NAGRODY INTELIGETNEGO ROZWOJU: "ZOBACZYĆ NIEWIDZIALNE, CZYLI CHEMIA W DIAGNOSTYCE I TERAPII BIOMEDYCZNEJ

18:45 - 19:15

GALA POLSKIEJ NAGRODY INTELIGETNEGO ROZWOJU 2020 I ODZNACZENIA ZASŁUŻONY DLA INTELIGETNEGO ROZWOJU

18:45 - 21:30

KONCERT FINAŁOWY 5. FORUM INTELIGETNEGO ROZWOJU

20:00 - 23:00

SCENA 2

SCENA 1

SCENA 1

SCENA 2

SCENA 1

SCENA 2

SCENA 1

SCENA 2

SZTUCZNA INTELIGENCJA - SZANSE I PUŁAPKI ROZWOJU - ROBOTY WKRACZAJĄ DO FIRM

OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

JERZY KWIECIŃSKI

MINISTER INWESTYCJI

I ROZWOJU

DR ALICJA ADAMCZAK

PREZES URZĘDU

PATENTOWEGO

RZECZPOSPOLITEJ

POLSKIEJ

MARCIN BILIK

WICEPREZES DS.

OPERACYJNYCH

I LOGISTYKI,

AMICA S.A.

MARIAN LUBIENIECKI

PREZES ZARZĄDU

I DYREKTOR

ZARZĄDZAJĄCY 

GENERAL ELECTRIC

COMPANY POLSKA

MAREK TRACZYK

PREZES WARSZAWSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ

ŁUKASZ BLICHEWICZ

PREZES ZARZĄDU,

GRUPA ASSAY

PROF. DR HAB. N. MED. IRENEUSZ MAJSTEREK

BOGDAN SOSNOWSKI

COMPANY OWNER,

SOSNOWSKI

CONSULTING

KRZYSZTOF WEGNER

POLITECHNIKA

POZNAŃSKA

WYBIERZ OPCJĘ, KTÓRA NAJBARDZIEJ CIĘ INTERESUJE.

VIP

2000 zł netto

FREE

FREE

  • Wstęp na konferencje na część merytoryczną,
  • Organizator decyduje o wstępie na konferencje,
  • Liczba osób jest ograniczona.

ZOSTAŃ PARTNEREM

KONTAKT Z DORADCĄ

KUP PAKIET VIP
ZAREJESTRUJ SIĘ
ZAMÓW ROZMOWĘ
  • 1 nocleg w czterogwiazdkowym hotelu.
  • Dostęp do strefy cateringu.
  • Udział w wydarzeniach towarzyszących( gala, bankiet, koncert finałowy).
  • Wstęp do Term Uniejów na 2 godziny.
  • Gwarantowane uczestnictwo w wydarzeniu.
  • Wszystko co zawiera pakiet VIP
  • Jeśli chcesz wypromować swoją firmę lub produkt na 5. Forum Inteligentnego Rozwoju